30 września obchodzimy DZIEŃ CHŁOPAKA, tego dnia każdy chłopiec w naszej szkole otrzymał od Samorządu Uczniowskiego podarunek oraz moc życzeń.Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze chłopcy!!!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!