Pasowanie na ucznia
My Uczniowie Szkoły Podstawowej w Ostrowicach ŚLUBUJEMY być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Starać się być dobrymi uczniami, pomagać młodszym i słabszym, a swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. ŚLUBUJEMY!
14 października 2025 r. miała miejsce niezwykle ważna dla życia szkoły, uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. To emocjonujące wydarzenie jest piękną, szkolną tradycją kultywowaną od wielu lat. Pierwszoklasiści przygotowywali się do tego dnia wytrwale i starannie pod kierunkiem swojej wychowawczyni mgr Karoliny Albin.
Pierwszaki w obecności rodziców, dyrekcji szkoły, nauczycieli i uczniów wykazały się wieloma umiejętnościami i pokazały że zasługują na miano ucznia naszej szkoły.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Pierwszoklasistom!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!