Logo Szkoły Podstawowej w Ostrowicach

Pasowanie na ucznia

Ocena 0/5

My Uczniowie Szkoły Podstawowej w Ostrowicach ŚLUBUJEMY być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Starać się być dobrymi uczniami, pomagać młodszym i słabszym, a swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. ŚLUBUJEMY!
14 października 2025 r. miała miejsce niezwykle ważna dla życia szkoły, uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. To emocjonujące wydarzenie jest piękną, szkolną tradycją kultywowaną od wielu lat. Pierwszoklasiści przygotowywali się do tego dnia wytrwale i starannie pod kierunkiem swojej wychowawczyni mgr Karoliny Albin.
Pierwszaki w obecności rodziców, dyrekcji szkoły, nauczycieli i uczniów wykazały się wieloma umiejętnościami i pokazały że zasługują na miano ucznia naszej szkoły.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Pierwszoklasistom!

Galeria zdjęć

Galeria aktualności ślubowanie 13 Galeria aktualności ślubowanie 12 Galeria aktualności ślubowanie 11 Galeria aktualności ślubowanie 10 Galeria aktualności ślubowanie 9 Galeria aktualności ślubowanie 8 Galeria aktualności ślubowanie 7 Galeria aktualności ślubowanie 6 Galeria aktualności ślubowanie 5 Galeria aktualności ślubowanie 4 Galeria aktualności ślubowanie 3 Galeria aktualności ślubowanie 2 Galeria aktualności ślubowanie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności